+90 (366) 313 6364
tosyaahsap@tosyaahsap.com.tr
Çalışma Saatlerimiz
Pzts - Cmt: 09.00am - 18.00pm

Kurumsal

Kurumsal

Ömürlük kullanılabilecek olan kaliteli malzemelerle imal ettiğimiz; panel kapılar, mobilya kapılar, laminat kapılar,melamin kapılar,pvc membran kapılar ,doğal ahşap kaplamalı ve masif ahşap kapılar yüzlerce farklı renk ve desene çeşitlendirilebilecek geniş bir ürün yelpazesiyle hizmetinize sunuyoruz.Ahşabın doğallığı ile yüksek kaliteyi yeni nesil kapı yüzeylerinde birleştiren firmamız, en kaliteli ürünleri en kısa zamanda imal ederek müşterilerine teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.Evlerde de kişisel ilişkilerde olduğu gibi ilk izlenim önemlidir, yüksek kaliteli bir kapı evinizin görsel zenginliğini besler ve evinize değer katar. Ahşap kapı ve mobilya sektöründe, gurur duyulacak ve başarılarla dolu 42 yılını geride bıraktı. Her geçen gün yenilediği makina parkuru, yetiştirdiği profesyonel çalışanları ve deneyimli teknik kadrosu ile hiç durmadan büyümeye ve gelişmeye devam etmekte. Ahşabın en doğal halini, günümüzün son teknolojisiyle işleyerek, yaşam alanlarımıza güzellikler katmaya devam ediyor. Üretirken çalışanlarının, kullanırken bizi tercih edenlerin sağlığına zarar vermemek için hammaddelerini dikkatle seçiyor ve en kalitelisini kullanıyor..Ülkemizde ve dünyanın bir çok ülkesinde ”tosya ahşap” markasıyla yaşam alanlarımıza değer katmaya devam ediyor.


Farklı mekanlara farklı çözümler sunan firmamız; modern, klasik, yerel ve sektörel değişik birçok mekana uygun üretimlerle tüm taleplere cevap verebilir durumdadır.Hergün kendisini teknik olarak besleyen ve tecrübesini zenginleştiren deneyimli kadromuz ile “zaman-fiyat-kalite” üçgenindeki tüm beklentilere cevap vermekteyiz.Modern sistemlerle üretilen kapı çeşitlerimizin yanısıra, hiçbir zaman önemini ve değerini kaybetmeyen doğal masif ahşap kapı üretimimiz devam etmektedir.Ahşap sektöründeki deneyimimizi ahşap kapıların yanısıra ahşap pencere alanında da değerlendirmekteyiz. Pencere sistemlerinde sağlığa zararlı kimyasallar bulundurmayan doğal ahşap pencereler, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için en iyi tercihtir.Şirketimiz bünyesinde faaliyet gösteren bir diğer alan restorasyon hizmetleridir. Yıllardır iklim şartları, kullanımdan kaynaklı yıpranmalar ve dış etkenlerle yapı bütünlüğü zayıflayan, bina üstünde bulunan ince işçiliğin kaybolma tehlikesi taşıdığı birçok tarihi yapı, restorasyon hizmetlerimiz ile tekrar hayat bulmaktadır.


48 yıllık tecrübe


TOSYA AHŞAP 48 yıllık sektör tecrübesi ile oluşan sinerjiyi, yenilikçi ve modern çizgisiyle harmanlayarak kaliteli ürün ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Markalaşmak demek, mutlaka isim yapmak değildir. Tercih sebebi olmak da markalaşmaktır. Bir işletmecinin, piyasa araştırması yapmak suretiyle müşteriye rakibinden bir fazlasını sunabilmesi tercih nedeni demektir."